درباره ما

چندتا پاراگراف مهمون من باش!

درباره ما

میکروپیگمنتیشن یکی از روش‌های رایج برای آرایش دائمی یا نیمه‌دائمی است. از میکروپیگمنتیشن برای ایجاد فرم زیبا نه تنها در ابرو بلکه برای سایر اجزای صورت استفاده می‌کنند.

میکروپیگمنتیشن یک روش جدید برای ایجاد فرم زیبا و دلخواه برای ابروها یا سایر اجزای صورت با کمک تکنیک‌هایی شبیه به تتو است. میکروپیگمنتیشن غیر از ابرو برای ارکان دیگر صورت نیز کاربرد دارد.

حتی مردان نیز می‌توانند از مزایای میکروپیگمنتیشن برای فرم دادن به شکل ابروها، خط رویش مو و ریش ، لب‌ها، چشم و… استفاده کنند.

میکروپیگمنتیشن یعنی قرار دادن پیگمنت ها در حد فاصل لایه های یرونی و زیرین پوست .

نتیجه میکروپیگمنتیشن تا چند سال ماندگار است. اگر در ابروها و یا سایر اجرای صورت، نقصی مشاهده می‌کنید که باعث از دست دادن زیبایی و اعتماد به‌ نفس شما شده است، به این طریق می‌توانید فرم مناسب اجزای صورت را ایجاد کنید و از نتیجه کار لذت ببرید.

افرادی که دچار ریزش ابرو و موهای خود شده‌اند، یا آلوپسی دارند یا شیمی‌درمانی شده‌اند می‌توانند از مزایای روش میکروپیگمنتیشن برای بازیافتن ظاهری شاد و زیبا، بهره‌مند شوند.

میکروپیگمنتیشن با کمک سوزن‌های تخصصی و با وارد کردن رنگ‌های معدنی و ضدحساسیت در زیر پوست انجام می‌شود. رنگ در واقع وارد لایه دوم از پوست می‌شود و کاملا طبیعی، باعث ایجاد جلوه‌ای خاص در لب‌ها، چشم یا ابرو می‌شود.

 

باما همراه باشید…

سمانه رشتی زاده
میکرولندینگ

آرایش دائم

آرایش دائم، روشی برای آرایش صورت است که از روش میکروپیگمنتیشن و سایر متدهای تاتو برای به وجود آوردن طرح هایی در قسمت های مختلف صورت مانند مژه، چشم، ابرو، لب و … استفاده می کند. روش آرایش دائم با توجه به این که در کدام قسمت از صورت انجام می شود، دارای اسامی مختلفی است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد​

تایید پزشکی
اخیرا از روش های آرایش دائم در علم پزشکی نیز استفاده های زیادی می شود. از مهم ترین کاربردهای آرایش دائم می توان به از بین بردن نواقص ظاهری ناشی از حوادث یا بیماری های خاص روی صورت اشاره کرد
اولین متن دلخواه
Our carers respond every time with a big warm smile.
دومین متن دلخواه
We can provide for our lorem ipsum dolor sit amet nisi.
سومین متن دلخواه
Because the most important lorem ipsum dolor sit amet.
چهارمین متن دلخواه
Different daily activities that help lorem ipsum dolor sit.
سمانه رشتی پور

عنوان

تست تیتر متن نمونه

این یک متن تستی است

۰
روز پشتیبانی مراقبت
۰ +
امتیاز مشتری
۰ +
امتیاز ضمانت
۰ +
سال سابقه